Gdy zwykły laptop do stanowczo za mało

Wiele współczesnych zawodów na porządku dziennym używa laptopów, tabletów oraz innych mobilnych urządzeń. Jednak panujące niejednokrotnie ekstremalne warunki w środowisku pracy mogą szybko wyeliminować standardowy sprzęt z obiegu. Nie rozchodzi się tutaj o same ograniczenie funkcjonalności, ale zupełne nieprzystosowanie powszechnych komercyjnych wariantów do specyficznych warunków. Dlatego właśnie zostały opracowane takie produkty jak Toughbook CF-31.

[caption id="attachment_174" align="aligncenter" width="244"]toughbook Toughbook[/caption]

Toughbook to mówiąc najprościej laptop w zbroi, zdolny do wytrzymania nawet najbardziej ekstremalnych warunków. Toughbook CF-31, jak i inne modele z tej kategorii produktów produkowane są z myślą o zachowaniu pełnej funkcjonalności w sytuacjach gdzie każdy inny sprzęt już dawno oddałby ducha. Bardzo wysoka lub niska temperatura, duża wilgotność powietrza, zagrożenie upadkami z dużej wysokości to tylko niektóre z zagrożeń, które spływają po toughbookach jak woda po kaczce.

Sprzęty te odznaczają się lepszymi osiągami niż tradycyjne odpowiedniki oraz większą wytrzymałością, co jednak przedkłada się na cenę. Mimo wszystko coraz więcej klientów nie tylko ze specjalistycznych sfer zaczyna inwestować w toughbooki wiedziona korzyściami płynącymi ze znacznie dłuższej żywotności sprzętu. Co za tym idzie Toughbook CF-31 nie należy już do rzadkiego widoku w przestrzeni domowej. Jest to rozwiązanie, które w czasie podróży zapewnia użytkownikowi pełną świadomość, że jego sprzęt przeżyje każdy rodzaj upadku oraz zewnętrznych naprężeń nie pozostawiając człowieka odciętym od wirtualnego świata.