Lepiej stracić pieniądze niż zaufanie klienta

Na rynku wycieraczek do samochodów znajdziecie Państwo niezliczoną liczbę producentów, którzy oferują swój dobry jakościowo towar w konkurencyjnych cenach. Oczywiście bardzo często jest tak, że największą renomę, jeśli chodzi o wycieraczki do samochodów, mają firmy, które cieszą się popularnością również w przypadku innych części samochodowych, aczkolwiek trzeba wspomnieć, że nie jest to ogólnie panujący trend.

Marka z poza branży

pióra do wycieraczekNa uwagę zasługuje jednak firma, która nie jest aż tak bardzo mocno związana z biznesem motoryzacyjnym – Bosh. Produkty tej firmy możecie znaleźć między innymi w sklepie https://wycieraczkidoszyb.pl/firm-zul-70-Wycieraczki-Bosch.html aczkolwiek asortyment niemieckiego potentata umieszczany jest w ofertach sprzedawców z całego świata. Firma Bosh słynie między innymi z produkcji elektronarzędzi oraz sprzętu AGD. Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną, to Bosh zaistniał w niej dzięki wynalezieniu niskonapięciowego zapłonu elektromagnetycznego, który został zastosowany pierwszy raz w 1897 roku.

Wycieraczki do samochodu

Bosh po raz pierwszy wprowadził wycieraczki samochodowe w 1926 roku. Trzeba zaznaczyć, że ramiona poruszały się z pomocą silnika elektrycznego, który działał na zasadzie zębatki ślimakowej. Aktualnie w ofercie niemieckiej firmy znaleźć można zarówno klasyczne wycieraczki, czyli tzw. banany oraz wycieraczki typu aero, które również bardzo często wykorzystuje się w większości samochodów. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na bezprzegubowe wycieraczki Aero Twin, z których wyeliminowane zostały klasyczne przeguby, na rzecz specjalnej konstrukcji z wewnętrzną szyną stabilizującą. Takie rozwiązanie zapewnia stałe przyleganie wycieraczki do szyby, co pozwala na prawidłowe funkcjonowanie mechanizmu.

Długowieczność i niezawodność sprzętu

Niemiecka firma posiada swoje przedstawicielstwa właściwie na całym świecie, aczkolwiek najpopularniejsze mieszczą się w Anglii, Francji czy USA. Założyciel firmy głosił kiedyś ideę, dotyczącą tego, że „lepiej stracić pieniądze, niż zaufanie klientów”. Pracownikom Bosha do dzisiaj towarzyszy ta dewiza i jak widać, chyba jest ona skuteczna. Bosh to sprawdzona jakość i duża niezawodność. Wg badań ekspertów urządzenia tej firmy są najrzadziej serwisowanymi, a klienci otwarcie wyrażają swoje zadowolenie z tego, że pralka Bosh służy im już drugą dekadę. Niezależne od tego, czy planujemy zakup wycieraczek do samochodu, czy tez innego sprzętu, warto postawić na tę firmę, ponieważ oceny mówią same za siebie.