Najwyższej jakości piłka do siatkówki- Molten

Piłka Molten to zaawansowanie wykonana piłka do gry w siatkę. Nowoczesne technologie sprawiają, że piłka do siatkówki Molten jest praktycznie nie do zdarcia. Nawet intensywne użytkowanie produktu przez profesjonalistów nie sprawia, że ta piłka ma jakiekolwiek ślady pożytkowania.

Dlaczego piłka firmy Molten jest tak wyjątkowa?

piłka do siatkówki molten

Ta firma jest również wyjątkowa ze względu na liczne certyfikaty wydawane przez FIVB, co oznacza, że spełnia wszystkie wymogi stawiane przez tą organizację, i że piłka jest dopuszczona do gry w każdej klasie rozgrywkowej. Każdy profesjonalny zawodnik ceni sobie możliwość nadania piłce unikalnej paraboli lotu. Odpowiedni tor lotu jest możliwy dzięki nowym technologiom zawartym w tej piłce. Piłka do siatkówki Molten została wyprodukowana w technologi Filstatec, która znacznie ułatwia kontrolę zaburzeń powietrza w trakcie lotu piłki. Sześciokątne wzory umieszczone na piłce sprawiają, iż kontrola tych zaburzeń lotu jest łatwiejsza. Liczne testy stabilności dowodzą temu, że piłka wykonana w wyżej wymienionej technologi, posiada bardziej spójne punkty spadu niż w innych tradycyjnych modelach. Jej opływowe kształty sprawiają wrażenie lepszego ruchu obrotowego. Atutem akcesorium jest także jego kolorystyka, produkt wykonano w bogatej kolorystyce. W zależności od modelu piłki Molten możemy znaleźć w jej wnętrzu nylonowe wzmocnienia, które dodatkowo gwarantują prawidłowe ciśnienie powietrza. Jest to o tyle przydatne, gdyż piłka jest widoczna w każdych warunkach- zarówno na hali, jak i na otwartej przestrzeni.

Technologia mikro-soft- jakie ma znaczenie?

Piłka do siatkówki Molten posiada technologię mikro-soft, która sprawia, że piłka jest bardziej delikatna dla skóry (co zapobiega licznym obiciom podczas jej odbijania) a odbijanie staje się bardziej intuicyjne (co ułatwia kontrolę odbicia piłki). Czyli wychodzi na to, że grasz lepiej i odbijasz bardziej komfortowo a wszystko to bez większego użycia siły.  Piłka do siatkówki Molten posiada włókna syntetyczne nadające piłce miękkości oraz pochłaniające pot (a powierzchnia pozostaje sucha). Warunki chwytu piłki są dzięki temu niepojęte wręcz mistrzowskie. Zupełnie tak jak twoja gra. Podsumowując, piłka posiada następujące parametry: skóra kompozytowa; spełnia wszystkie wymogi FIVB; oficjalna waga i rozmiar; technologia Flistatec; technologia mikro-soft; klejona; unikalna kolorystyka; dętka lateksowa; rozmiary dostosowane do użytkowania (5,4) piłka wymaga napełnienia powietrzem. nylonowe wzmocnienia w zależności od modelu Biorąc pod uwagę powyższe czynniki piłka siatkowa Molten jest idealna - można ją znaleźć tutaj https://www.fulsport.pl/pol_m_Dyscypliny-sportowe_Siatkowka_Pilki_Pilki-do-siatkowki-Molten-568.html