Miłośnicy popularnych jabłuszek naprawdę nie mają na co narzekać. Co rusz do ich rąk trafia kolejny model legendarnego już iPhone'a, który po dziś dzień uznawany jest za jeden z najsolidniejszych telefonów na świecie. Są jednak pewne rzeczy, na które nawet i iPhone nie jest całkowicie odporny, a mowa tu o upadku z wysokości.

Komu nigdy nie zdarzyło się upuścić telefonu — ręka do góry!

szkło hartowane iphone xr

Czy Wy też podnieśliście rękę? No właśnie. Jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne modeli jest nowy iPhone o sygnaturze XR, który posiada ogromny ekran rozciągnięty niemalże do samej krawędzi obudowy. Idealnym rozwiązaniem, by go należycie ochronić będzie szkło hartowane iphone xr, które doskonale zabezpieczy nasz cenny sprzęt przed czymś tak prozaicznym i niepotrzebnym jak pęknięcie ekranu. W końcu żaden z użytkowników jednej z najpopularniejszych marek na świecie nie chciałby, aby ultranowoczesny gadżet, który dopiero co trafił do jego rąk, pokryła gęsta jak sito sieć pęknięć pochodzących ze szkła rozbitego wyświetlacza. Odgońmy więc tę wizję jak najdalej i przyjrzyjmy się temu, jak możemy się przed nią skutecznie uchronić.

Szkło na ekran — czy to naprawdę działa?

Szkło hartowane iphone xr

absorbuje moc uderzenia i przyjmuje na siebie najpotężniejszy cios, chroniąc to, co najcenniejsze — czyli wyświetlacz naszego nowego telefonu, który przecież nawet, jak na iPhone'a przystało — do tanich nie należy. Najnowocześniejszy w branży ekran LCD — Liquid Retina to z pewnością coś, co warto ochronić za wszelką cenę, a szkło hartowane iphone xr ma cenę niezwykle korzystną, zwłaszcza w stosunku do wysokiej jakości, jaką prezentuje. "Strażnik" naszego wyświetlacza jest w stanie chronić go do ostatku sił, czyli do momentu, aż sam nie zostanie zniszczony i konieczna będzie jego wymiana. Bez obaw jednak — szkła tego typu wystarczą na bardzo długo.

To wcale nie jest takie skomplikowane, jak się wydaje.

Montaż szkła hartowanego jest naprawdę dziecinnie prosty, a jego minimalna grubość sprawia, że nie wpływa ono w żaden negatywny sposób na komfort korzystania telefonu. Wystarczy przetrzeć powierzchnię ekranu i przyłożyć do niego szkło hartowane iphone xr, a ono samo już ulokuje się w taki sposób, by zapewnić maksymalną ochronę ekranowi naszego iPhone'a. Jako element uzupełniający warto jeszcze rozejrzeć się za etui, które z kolei uchroni obudowę przed obiciem lub porysowaniem. Zastosowanie obu tych elementów da nam absolutną pewność, że nic złego nie stanie się z naszym telefonem i będziemy mogli cieszyć się nim do woli, bez żadnych komplikacji i utrudnień.