Każdy kolejny rok to nowe ogłoszenia premier sprzętów wychodzących ze stajni Apple. Jeden z największych producentów nowoczesnego sprzętu każdego roku zachwyca nowym modelem iPhone'a, iPad czy McBooka, a najwięksi zwolennicy produktów tej marki nie wyobrażają sobie nie być na czasie i nie zamienić swoich urządzeń na ich najnowsze odpowiedniki. 2018 rok to dla fanów okazja do wyposażenia się w udoskonaloną wersję iPhone'a X, jaką jest ten z dodatkową literką s na końcu.

Wygląd urządzenia iPhone XS

iPhone XS - Czy warto zainwestować w ten model telefonu?iPhone XS (dostępny np. w sklepie https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-XS-13434.html) został wyposażony w doskonałej jakości 5.8-calowy ekran wykonany w nowoczesnej technologii OLED. Charakterystyką tego modelu jest bardzo duże zagęszczenie pikseli, co dodatkowo wspomagane technologią HDR daje doskonały efekt. Pomimo tego, że sam kształt telefonu niczym nie różni się od poprzedniego modelu iPhona, tym razem postanowiono poprawić kilka kwestii takich jak udoskonalona technologia Face ID oraz Touch ID. W modelu XS zmieniono również szkło chroniące wyświetlacz, inwestując w trwalszy model. Dla osób, które preferują większe modele telefonów, przygotowano specjalny model iPhone XS Max, którego rozmiar osiąga 6.5 cala. Rozmiar wyświetlacza jest jedyną rzeczą, jakie dzielą oba smartfony. 

Zdjęcia robione przez Iphone XS

W obszarze aparatów, model XS w dużej mierze ma bardzo dokładne rozwiązanie co w modelu bez S. Producenci zdecydowali się wykorzystać ten sam zestaw sensorów oraz te same kamerki. Ze względu jednak na mocniejszy procesor, zdjęcia mogą osiągnąć znacznie lepszą jakość, szczególnie w momencie, kiedy wykonujemy je w momencie gdy jest bardzo ciemno lub słońce świeci bardzo mocno. Ze względu na umiejętne osadzanie matrycy, aparat zyskał szerszy punkt widzenia, niż było to w przypadku modelu X. 

Innowacje związane z iOS

Jak wcześniej wspomniano, producenci wraz z nowym modelem iPhone'a, udoskonalili technologię Touch ID oraz Face ID, która w poprzednim modelu zdecydowanie zbyt często odmawiała nam dostępu do zawartości telefonu. Obecny model nie przejawia takich trudności. W sytuacji, gdy posiadamy inne urządzenia Apple, bardzo przydatne może okazać się innowacyjne rozwiązanie, jakim jest funkcja AirDrop. Dzięki niej w łatwy i błyskawiczny sposób prześlemy wszystkie pliki między urządzeniami.

Czy warto kupić iPhone XS?

iPhone XS jest telefonem z najwyższej półki. Już jego poprzednik, iPhone X był uważany za najlepsze dzieło producenta, a omawiany model nie dość, że czerpał z niego garściami, to jeszcze poprawił te wszystkie mankamenty, do których można było się przyczepić w przypadku poprzedniczki. Jakość telefonu jest najwyższa i miejmy nadzieje, że Apple wciąż będzie trzymać taki poziom każdego roku podczas swoich premier.