Dutch Passion dokonał przełomowej zmiany na rynku kolekcjonerskich nasion marihuany. W naszym kraju można w sposób legalny kolekcjonować nasiona marihuany, muszą być one jednak suche i zabezpieczone przed kiełkowaniem. Na terenie Polski coraz silniej rozrasta się liczba osób zajmujących się kolekcjonowaniem nasion konopi. Poniższy artykuł przedstawi najważniejsze informacje związane z tym tematem oraz opowie o dokonaniach zespołu Dutch Passion, który stworzył tak zwane feminizowane nasiona marihuany.

Dutch Passion i wprowadzenie feminizowanych nasion konopi

Kolekcjonerzy nie zważają na fakt, że użytkowanie marihuany wiąże się z jej uprawą. Zafascynowani są samymi nasionami, którymi opiekują się w pieczołowity sposób oraz wzbogacają je o opisy i ich charakterystykę. Rozrastający się rynek nasion kolekcjonerskich napędzają kolejno powstające krzyżówki, a te z kolei wywodzą się od dwóch podstawowych szczepów, jakimi są sativa i indicia. Osoby kolekcjonujące suche nasiona konopi indyjskich pasjonują się ich cechami takimi jak wygląd oraz charakterystyka genetyczna. Uprawnieni hodowcy, którzy prowadzą uprawę marihuany, nastawieni są na pozyskiwanie pąków konopi, które występują jedynie na żeńskich roślinach. W ostatnim dziesięcioleciu XX wieku grupa Dutch Passion stworzyła odmianę nasion, które są feminizowane. Dokonanie tego dzieła wywołało swoistą rewolucję w świecie hodowców z kilku podstawowych względów. Po pierwsze ich plantację od tej pory wymagały znacznie mniejszych nakładów pracy oraz liczby nasion potrzebnych do wysiania. W konsekwencji przekładało się to na minimalizowanie kosztów na przykład poprzez możliwość zastosowania znacznie mniejszych pomieszczeń przeznaczonych pod uprawy oraz obniżenie ilości zużywanej energii. Nasiona feminizowane pozwoliły uzyskiwać identyczne plony przy zmniejszeniu nakładów. To właśnie ten czynnik odpowiada za ich olbrzymią popularność w świecie kolekcjonerów suchych nasion marihuany. Uśredniając tradycyjne nasiona konopi indyjskich, dają zbliżoną liczbę roślin męskich oraz żeńskich. Nasiona feminizowane stworzone przez Dutch Passion przechodzą przez dwie podstawowe fazy życia. Pierwsza z nich to okres wegetacyjny a druga to kwitnienie.

Kolekcjonerskie nasiona marihuany dutch passionGdzie kupić nasiona kolekcjonerskie Dutch Passion?

Ponieważ nasiona Dutch Passion wyróżniają się omówionymi cechami, stanowią pożądane okazy kolekcjonerskie, które ubogacają każdy zbiór suchych nasion marihuany. Decydując się na zakup nasion feminizowanych, dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych źródeł. Warto zasięgnąć opinii innych kolekcjonerów lub gdy nie ma takiej możliwości sprawdzić recenzję danych punktów sprzedażowych w internecie. Zakupy internetowe i stacjonarne to dwie dobre opcje, każda z nich posiada plusy i minusy. Zakupy przez internet to w pierwszej kolejności duża wygoda związana z tym, że nie trzeba fatygować się do sklepu, przesyłka przyjdzie na wskazany adres. Zakupy stacjonarne otwierają możliwość lepszej interakcji ze sprzedawcą, który udzieli odpowiedzi na pytania i opowie kilka interesujących faktów o nasionach. Niezależnie od tego, który sposób wybierze konsument, nasiona kolekcjonerskie Dutch Passion okażą się idealnym wyborem.